Układy automatyki przemysłowej – projektowanie, produkcja i montaż

Firmę Enel-Automatyka  tworzy zespół inżynierów i specjalistów, którzy już od 1992 r. pogłębiają wiedzę, doświadczenie i zdobywają nowe umiejętności w dziedzinie projektowania układów automatyki, ich produkcji oraz montażu, serwisowania i sterowania. Tak długa obecność w branży układów automatyki przemysłowej pozwala nam odpowiadać na rosnące potrzeby odbiorców związane z coraz większym stopniem automatyzacji procesów w ich firmach.

Produkcję układów automatyki dopasowujemy do potrzeb i preferencji konkretnego odbiorcy. W naszej pracy wykorzystujemy podzespoły własnej produkcji a także urządzenia, które kupujemy od wiodących na rynku producentów. Najwyższa jakość, jaką oferujemy odbiorcom została doceniona przez nadanie nam tytułów Gepard Biznesu 2016, Gepard Biznesu 2017, Gepard Biznesu 2018 i Gepard Biznesu 2019.

rzetelnafirma


Enel-Automatyka od momentu powstania intensywnie buduje potencjał kadrowy oraz techniczny, który pozwolił zdobyć pozycję liczącego się na polskim rynku projektanta i wykonawcy układów zasilania, sterowania i regulacji. W naszych działaniach stosujemy system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN: ISO 9001: 2009.

Zobacz certyfikat

bg2

OFERUJEMY

  • układy napędowe,
  • projektowanie i montaż układów automatyki przemysłowej, w szczególności dla gospodarki wodno-ściekowej, energetyki cieplnej i energetyki profesjonalnej, oparte na podzespołach naszej produkcji (sterowniki specjalizowane, przekaźniki suchobiegu oraz inne drobne urządzenia elektroniczne ) i urządzeniach renomowanych producentów światowych,
  • systemy zbierania i transmisji danych, monitoringu i zdalnego sterowania dla przemysłu oraz gospodarki wodno-ściekowej.

ENEL-AUTOMATYKA jest również autoryzowanym dystrybutorem produktów firm Danfoss i Mitsubishi w zakresie:

  • aparatury niskonapięciowej (styczniki, presostaty, zawory elektromagnetyczne, itp.),
  • układów napędowych (przetwornice częstotliwości, softstarty itp.),
  • paneli operatorskich HMI,
  • serwonapędów,
  • robotów przemysłowych.

danfoss

mitsubishi

enel