Dystrybutor sterowników PLC i innych urządzeń

W zakres działalności firmy Enel-Automatyka z Gliwic wchodzą projektowanie i produkowanie układów automatyki, a także dystrybucja urządzeń marki Mitsubishi, Danfoss oraz innych uznanych w branży producentów. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na proponowanie klientom optymalnych rozwiązań, które są dopasowane do profilu prowadzonej przez nich działalności.

W naszej ofercie znajdziesz różnego typu sterowniki, które pomożemy Ci dobrać do Twoich indywidualnych potrzeb. Jako dystrybutor sterowników PLC możemy zaproponować szeroki wybór produktów wysokiej jakości. Zamówisz także przemienniki częstotliwości, softstarty, szafy sterownicze oraz komponenty automatyki przemysłowej najlepszych producentów.

Oferujemy projektowanie układów zasilania, ich montaż. Wszystkie wykonane przez nas układy zasilania, automatyki i wizualizacji są objęte opieką serwisową – gwarancyjną i pogwarancyjną. Jeśli szukasz rozwiązań, które usprawnią Twoją pracę, skontaktuj się z nami. Jako fachowcy z wieloletnim stażem w branży, chętnie Ci doradzimy i dobierzemy odpowiednie produkty do potrzeb Twojej działalności.

ikona

Projektowanie układów zasilania, sterowania i automatyki

ZOBACZ WIĘCEJ

ikona

Produkcja: szaf sterowniczych, sterowników specjalizowanych i komponentów dla układów AKPiA

ZOBACZ WIĘCEJ

ikona

Montaż obiektowy układów zasilania, automatyki i sterowania

ZOBACZ WIĘCEJ

ikona

Projektowanie i wdrażanie systemów wizualizacji pracy obiektów przemysłowych

ZOBACZ WIĘCEJ

ikona

Handel komponentami automatyki przemysłowej (Danfoss i Mitsubishi)

ZOBACZ WIĘCEJ

Atuty

Szerokie kompetencje Enel-Automatyka Sp. z o.o. pozwalają realizować kompleksowe prace w całym procesie począwszy od projektowania, poprzez produkcję i wykonawstwo, aż po montaż i serwis. Pozwala to uzyskać firmie bardzo wysoki poziom techniczny stosowanych rozwiązań jak i wysoką pewność klientom co do bardzo wysokiego stopnia niezawodności i jakości zastosowanych rozwiązań i wykonania.

Mocną stroną Enel-Automatyka Sp. z o.o. w porównaniu do konkurentów firmy jest wysoki poziom dywersyfikacji oferowanego asortymentu produktów, usług i towarów handlowych, które znajdują zastosowanie w wielu różnorodnych branżach.